444Servisim Çağrı Merkezi

Firmamız; buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kombi, şofben, klima (duvar tipi - salon tipi), kazan, televizyon gibi ürünlerin bakım, arıza tespit ve onarımları için teknik servis hizmeti vermektedir. Her biri alanında uzman, tecrübeli hem saha hem de atölye ekibimiz ile nokta atışı tespit ve profesyonel çözüm sunmaktayız.

Tecrübe, kalite ve güven. Misyon edindiğimiz bu üç madde ile siz müşterilerimize yıllardır profesyonel hizmet vermekteyiz. Her yaptığımız iş ile tecrübemizi artırıyor, kalitemizi her zaman en üst seviyede tutuyor ve güven unsurunu en az yaptığımız iş kadar ön planda tutuyoruz.

Bakım veya onarımı yapılacak ürün/ürünleriniz için çağrı merkezimizi aradağınızda müşteri ve ürün sistemimize kayıt edilmektedir. Böylece olası bir karışıklığın önüne geçilmesi hedeflenmektedir. 0850 441 51 41 numaralı telefon hattımızından bizlere ulaşıp uygun olan tarih ve saatte servis oluşturulduktan sonraki bütün operasyon tarafımızca takip edilmektedir. Bakım veya onarım sonrası çağrı merkezimiz hizmetinizde olmaya devam edecektir. Her türlü memnuniyet, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Süreç Nasıl İşliyor?
Bakım veya onarım yaptırmak istediğiniz cihazınız için 0850 441 51 41 numaralı telefon hattımızdan Çağrı Merkezimize ulaşarak uygun olan gün ve saate servis kaydı oluşturmanız yeterli. Oluşturulan kayıt bölgenizden sorumlu ekibimize yönlendirilir. Servis ekibimiz adresinize ulaşmadan önce sizleri arayarak bilgilendirir. Adresinize geldikten sonra cihazınız için ekibimiz tarafından yapılan bakım ve onarım çalışmasında varsa arıza tespitleri yapılır ve ücretlendirme hakkında bilgi verilir. Onay vermeniz durumunda cihazının bakım onarım çalışması yapılır. Adresinizde arıza tespiti yapılamaması veya onarım yapılamaması durumunda arızalı cihazınız sizlerden onay alınmasıyla atölyemize götürülür, arıza tespit ve onarım çalışmalarına burada bulunan uzman ekibimiz tarafından devam edilir. Atölye onarım işlemi tamamlandıktan sonra sizlere ekibimiz tarafından bilgi verilir ve uygun olduğunuz zaman içerisinde adresinize getirilir kurulum yapılır ve onarım evrakları sizlere teslim edilir.

Onarımı yapılan arızaların tekrarlaması durumunda aksi sizlere belirtilmedikçe 12 ay garantimiz altındadır. Onarımı yapılan arızanın garanti şartları altında tekrarlaması durumunda çağrı merkezimizi bilgilendirmeniz yeterlidir. İlgili ekibimiz yönlendirilir ve ücretsiz onarımı tekrar sağlanır.

servis merkezi

Hizmetlerimiz

Kombi & Klima

---

Buzdolabı

---

Bulaşık Makinası

---

Çamaşır Makinası

---

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bizler ile ilgili yaptığı yorumlardan bazıları

Kışın ortasında bozulan kombinin tamirini hızlıca yapan bu ekip çok teşekkür ederim. İlgi ve alakalılar. Şiddetle tavsiye ediyorum. Profesyonel hizmet diye ben buna derim.

Selim Torun

Buzdolabı soğutmuyor ve buzluk bölümünde karlanma vardı. Kendilerini aradım ve başından sonuna kadar kalitenin ne demek olduğunu anladım. Sizi çok iyi dinleyen bir çağrı merkezi çalışanı ve işinin ehli olduğunu her halinden belli eden bir teknik servis. 

Mustafa Tanrıverdi

Çamaşarı makinesinin kapağı açılmıyor dememle soruna çözüm bulmaları bir oldu diyebilirim. Parça değiştirmek (daha fazla para alabilmek) için değil bizi mutlu edebilmek için daha makul çözümler getiren bir firma. Teşekkür ediyorum kendilerine.

Ecem Yıldırım

Klimamız soğutmuyordu ofiste perişan halde iken 444servisim ekibini aradık, teknisyen arkadaşlar kısa süre içerisinde gelip, klimamızdaki sorunu giderdiler. Eskisinden bile iyi soğutuyor şu an.

Hakan Karadereli

servisimiz özel teknik servis hizmeti vermektedir, yetkili servis değildir.

TIKLA ARA