Arçelik Servisi

Satın almış olduğunuz ürünler kullanım şartlarına bağlı olarak arıza verebilmektedir. Satış esnasında ve satın aldığınız ürünler ile birlikte verilen kullanım kılavuzlarında bulunun prosedürlerin dışında kullanımlarda, ürünlerin yer değişimi sırasında yine belirtilen talimatlara uyulmaması durumunda veya zamanla parçaların aşınması durumuna bağlı olarak bu arızalar ortaya çıkmaktadır. Ayrıca Arçelik, bütün elektronik cihazların periyodik bakımlarının yapılması gerektiği gibi kendi ürün gruplarında bulunan ürünlerinde periyodik bakımlarının yapılmasını belirtmektedir.

 

Servisimiz, Arçelik marka ürün sahibi müşterilerine hizmet vermektedir. Ürünlerinizin onarımı arıza durumuna bağlı olarak yerinde veya her biri alanında uzman personelimizin yer aldığı atölyemizde yapılmaktadır. Kaliteli ürün grubuna sahip olan Arçelik marka ürünlerinizin düzenli bakımlarının yapılması onarım maliyeti yüksek arızaların çıkma oranını düşürecek ve geciktirecektir. Arçelik marka ürünleriniz için servisimizden periyodik bakım hizmeti alabilir, olası arızaların engellemesini sağlayabilirsiniz.

 

Arçelik, Servis Hizmetini Nasıl Alırım?

Arçelik marka ürünlerinizde bir arıza olması durumunda veya bakım talebiniz için 0850 441 51 41 numaralı telefonumuzdan çağrı merkezimizi arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezimiz ile yapacağınız görüşmede servis almak istediğiniz gün ve saat aralığı belirlenir. Bulunduğunuz bölgeden sorumlu olan servis ekibimize yönlendirilir. Kontrol için gelen ekip Arçelik marka ürününüzün arıza tespitini yapar ve onarım ücretini tarafınıza iletilir. Onay vermeniz durumunda onarım mümkünse yerinde, mümkün değilse servis evrakları tarafınıza verilerek uzman personelimizin yer aldığı atölyemize götürülür. Onarımı yapılan Arçelik marka cihazınız servis ekibimiz tarafından servis talep etmiş olduğunuz bölgeye getirilir, kurulumu yapılır ve teslim edilir.

Hizmet Verilen Bölgeler
Hizmetlerimiz

Kombi & Klima

---

Buzdolabı

---

Bulaşık Makinası

---

Çamaşır Makinası

---

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bizler ile ilgili yaptığı yorumlardan bazıları

Kışın ortasında bozulan kombinin tamirini hızlıca yapan bu ekip çok teşekkür ederim. İlgi ve alakalılar. Şiddetle tavsiye ediyorum. Profesyonel hizmet diye ben buna derim.

Selim Torun

Buzdolabı soğutmuyor ve buzluk bölümünde karlanma vardı. Kendilerini aradım ve başından sonuna kadar kalitenin ne demek olduğunu anladım. Sizi çok iyi dinleyen bir çağrı merkezi çalışanı ve işinin ehli olduğunu her halinden belli eden bir teknik servis. 

Mustafa Tanrıverdi

Çamaşarı makinesinin kapağı açılmıyor dememle soruna çözüm bulmaları bir oldu diyebilirim. Parça değiştirmek (daha fazla para alabilmek) için değil bizi mutlu edebilmek için daha makul çözümler getiren bir firma. Teşekkür ediyorum kendilerine.

Ecem Yıldırım

Klimamız soğutmuyordu ofiste perişan halde iken 444servisim ekibini aradık, teknisyen arkadaşlar kısa süre içerisinde gelip, klimamızdaki sorunu giderdiler. Eskisinden bile iyi soğutuyor şu an.

Hakan Karadereli

servisimiz özel teknik servis hizmeti vermektedir, yetkili servis değildir.

TIKLA ARA