Hakkımızda

buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kombi, şofben, klima (duvar tipi - salon tipi), kazan, televizyon gibi ürünlerin bakım, arıza tespit ve onarımları için teknik servis hizmeti vermektedir. Her biri alanında uzman, tecrübeli hem saha hem de atölye ekibimiz ile nokta atışı tespit ve profesyonel çözüm sunmaktayız.

Tecrübe, kalite ve güven. Misyon edindiğimiz bu üç madde ile siz müşterilerimize yıllardır profesyonel hizmet vermekteyiz. Her yaptığımız iş ile tecrübemizi artırıyor, kalitemizi her zaman en üst seviyede tutuyor ve güven unsurunu en az yaptığımız iş kadar ön planda tutuyoruz.

Hizmet Verilen Bölgeler
Hizmetlerimiz

Kombi & Klima

---

Buzdolabı

---

Bulaşık Makinası

---

Çamaşır Makinası

---

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bizler ile ilgili yaptığı yorumlardan bazıları

Kışın ortasında bozulan kombinin tamirini hızlıca yapan bu ekip çok teşekkür ederim. İlgi ve alakalılar. Şiddetle tavsiye ediyorum. Profesyonel hizmet diye ben buna derim.

Selim Torun

Buzdolabı soğutmuyor ve buzluk bölümünde karlanma vardı. Kendilerini aradım ve başından sonuna kadar kalitenin ne demek olduğunu anladım. Sizi çok iyi dinleyen bir çağrı merkezi çalışanı ve işinin ehli olduğunu her halinden belli eden bir teknik servis. 

Mustafa Tanrıverdi

Çamaşarı makinesinin kapağı açılmıyor dememle soruna çözüm bulmaları bir oldu diyebilirim. Parça değiştirmek (daha fazla para alabilmek) için değil bizi mutlu edebilmek için daha makul çözümler getiren bir firma. Teşekkür ediyorum kendilerine.

Ecem Yıldırım

Klimamız soğutmuyordu ofiste perişan halde iken 444servisim ekibini aradık, teknisyen arkadaşlar kısa süre içerisinde gelip, klimamızdaki sorunu giderdiler. Eskisinden bile iyi soğutuyor şu an.

Hakan Karadereli

servisimiz özel teknik servis hizmeti vermektedir, yetkili servis değildir.

TIKLA ARA